Mutlu Kiracılar

Müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyor, hayata geçirdiğimiz her projede beklenenden daha fazlasını vermeyi ve hayata artı değer katmayı hedefliyoruz.

Kiracılarımızdan birisiyseniz ya da olmak istiyorsanız, hizmetlerimiz ve mevcut projelerimizle ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

YÖNETİM

Esas Gayrimenkul olarak tesis yönetimini teknik, ticari ve altyapısal yönetim olarak bir bütün halinde ele alıyoruz. Yaşam döngüsünü de göz önünde bulundurarak birim maliyetleri optimize ediyoruz.

PAZARLAMA

Sürekli büyüyen e-ticaret zeminine karşı, ziyaretçilerin ilgisini çekmek ve geleneksel mağaza alışverişine sevk etmek giderek önem kazandı. Bu sebeple Esas Gayrimenkul olarak, profesyonel pazarlama ekibimizle, projelerimizde alışverişçi ziyaretlerine ve memnuniyetine odaklanıyoruz. Pazarlamadaki başarımızın temeli sadece alışveriş merkezini bir marka olarak yaratmamıza değil, aynı zamanda ziyaretçi tipleri konusundaki ileri derecedeki bilgimiz sayesinde mağazalarımızı desteklememize dayanıyor.

KİRACI İLİŞKİLERİ

Kiracı memnuniyetini birinci öncelik olarak ele alarak, portföyümüzde bulunan 30’u aşkın projenin her biri için “lokasyona özel marka karması” ilkesiyle çalışıyoruz. Esas Gayrimenkul olarak yalnızca büyük markalara odaklanmıyoruz. Yeni, yenilikçi konseptler ve orta ölçekli firmalar, kiralama konseptimizin temelini oluşturuyor.

KISA DÖNEM KİRALAMA

Yüksek ziyaretçi sirkülasyonlarına sahip alanlarımızda yapılabilecek stant, kiosk ve pop-up kiralamaları, markalar ve perakendeciler için harika bir pazarlama olanağı sağlıyor.

Pazara hızlı girmek ve riski minimumda tutmak isteyen start-up firmalar için kısa dönem kiralamalar biçilmiş kaftandır.

Kiralama Formu

KVKK uyarınca gerçekleştirilen ilgili bilgilendirmeyi okudum ve kabul ediyorum.

KVKK uyarınca gerçekleştirilen ilgili bilgilendirmeyi okudum ve kabul ediyorum.