Mutlu Kiracılar

Müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyor, hayata geçirdiğimiz her projede beklenenden daha fazlasını vermeyi ve hayata artı değer katmayı hedefliyoruz.

Kiracılarımızdan birisiyseniz ya da olmak istiyorsanız, hizmetlerimiz ve mevcut projelerimizle ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Esas Varlık Yönetimi

Pazardaki tecrübesi ve yenilikçi bakış açısının yanı sıra, her projeye göre farklılaşan marka ve kiracı karması, ziyaretçi odaklı pazarlama stratejisi, tesis yönetimindeki uzmanlığı ile ticari gayrimenkul yatırımları alanında hizmet verirken yatırımcı ve varlık sahiplerine hizmet ve çözüm ortaklığı da sağlıyor.

Kiralama

Yönettiği tüm projelerlerde, gayrimenkul ve perakende sektörü ile ilgili uzun yıllara dayanan tecrübesi ile bölgesel ekonomik değerlendirmelere dayanarak farklı tipteki gayrimenkullere yönelik arz-talep analizleri, geleceğe yönelik gayrimenkul trendleri ve pazar araştırmalarını içeren kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

Pazarlama

Değişen tüketici beklentileri ile birlikte teknolojinin yükselişi yeni bir döneme sahne oluyor. Esas Asset Management olarak yaşam tarzı trendleri ve tüketici kalıpları konusunda pazarlama zekasını geliştirirken stratejik bir pazar konumlandırması tanımlıyor, marka kimliğini oluşturuyor, ziyaretçinin online ve offline yolculuğunu anlayarak ziyaretçi ile iletişim kuruyoruz

Tesis Yönetimi

Esas Varlık Yönetimi olarak tesis yönetimini teknik, ticari ve altyapısal yönetim olarak bir bütün halinde ele alıyoruz. Yaşam döngüsünü de göz önünde bulundurarak birim maliyetleri optimize ediyoruz.

Raporlama

Projenizin performansını, karşılaştırmalı analizler ile izleyerek stratejik kararlar almanızda yardımcı oluyoruz. İş zekası çözümlerimiz ile hızlı ve doğru raporlama imkanı sunarken perakende sektör taleplerine analitik yaklaşım sağlıyoruz. Gelir ve genel gider bütçe kontrolü konusundaki bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz

Kiralama Formu

KVKK uyarınca gerçekleştirilen ilgili bilgilendirmeyi okudum ve kabul ediyorum.

KVKK uyarınca gerçekleştirilen ilgili bilgilendirmeyi okudum ve kabul ediyorum.